Panašios prekės

Blogas

Kaklo papuošalai moterims

Kaklo papuošalai moterims
11 Feb

Kaklo papuošalai moterims

Kaklo papuošalų pasirinkimas šiuo metu itin įvairus. Tai ir klasikiniai karoliai, ir įprastos grandinėlės bei pakabukai, ir peteliškės, ir įmantrios gėlės bei seksualūs chokeriai. Išskirtiniu aksesuaru gali tapti ir stilingas, gražiai užrištas šalikėlis, įmituojantis kailinę apykaklę, ir skarelė.

Peteliškių vilionės

Atskira šių aksesuarų grupė yra peteliškės. Jos į moterišką papuošalų dėžutę atkeliavo iš vyriškos aprangos. Bekeliaudamos kiek transformavosi – tapo puošnesnės, padabintos blizgučiais, karoliukais, su daugiau kaspinėlių ir pan. Toks papuošalas itin žavingai papildo klasikinio tipo marškinius, tinka prie švarkelių. Aplinkoje, kur reikalingas rimtesnis aprangos stilius, peteliškė tiks ir jokiu būdu neliks nepastebėta.

Prabangi moteriška peteliškė

Perlai tinka visoms

Naujausias šių laikų mados „klyksmas“, „šauksmas“ ir „šnabždesys“ yra perlai. Anksčiau jie buvo siejami su klasika ir laikomi tinkamesniais vyresnio amžiaus moterims, tačiau dabar tai nebegalioja. Perlus šiandien mielai renkasi bet kokio amžiaus moterys ir merginos bei derina juos su įvairiu aprangos stiliumi.

Kaklo papuošalas - choker'is

 Modernaus stiliaus gerbėjos turėtų įvertinti stambaus pynimo grandines, masyvius pakabukus. Madingi tiek ilgesni vėriniai ir karoliai, tiek trumpesni, nešiojami visai prie kaklo. Nebijokite spindėti, rinkitės iš žėrinčių akučių suvertus ar iš daugybės spindinčių grandinėlių nupintus kolje bei chokerius. Metalo spalva gali būti įvairi.

Žaismingas  papuošalas

Jei metalinės prie kaklo prigludusios detalės jūsų nevilioja, papuošalas gali būti pagamintas iš audinio ar odos bei puoštas metaliniais akcentais – žiedeliais, sagtelėmis, akutėmis ir t. t. Norite kažko itin minkšto, malonaus ir gundančio? Tokiu atveju rinkitės iš nėrinių pagamintus chokerius. Žaismingoms ir kūrybingoms asmenybėms turėtų patikti ilgos odinės ar iš audinio pagamintos juostelės, kurias aplink kaklą galima apvynioti labai įvairiai: standžiau ar laisviau, paliekant ilgesnius ar trumpesnius galus, surišant į „peteliškę“ ir tiesiog leidžiant laisvai kabėti. Šių juostelių galai būna puošti kutais, metalinėmis detalėmis, plunksnelėmis, blizgučiais ir t. t.

Madingas kaklo papuošalas – detalė, kuri net ir niekuo neišsiskiriančiai aprangai suteikia ypatingo šarmo. Jis gali tapti jūsų stiliaus „vinimi“, apjungiančia drabužius bei šukuoseną ir auskarus, pritraukti aplinkinių akis, suteikti papildomą pasitikėjimo dozę.

Jeigu sunku išsirinkti ar kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu nuo 10val. iki 17val. d.d. +37063 888 660 ar el.paštu info@laikomada.lt

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/

Kaklo papuošalas - choker'is

Jeigu sunku išsirinkti ar kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu nuo 10val. iki 17val. d.d. +37063 888 660 ar el.paštu info@laikomada.lt

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/