Panašios prekės

Blogas

Minimalistinės rankinės per petį – tai patogumas ir mada

Minimalistinės rankinės per petį – tai patogumas ir mada
16 Apr

Minimalistinės rankinės per petį – tai patogumas ir mada

Talpios rankinės ir kuprinės moterų garderobuose karaliavo gana ilgą laiką. Į jas galima prisikrauti kiek tik širdis geidžia. Tai tikrai patogu, ypač mažų vaikų mamoms, kurių rankinėse rastume maisto ir gėrimų, taip pat studentėms, verslininkėms, besinešiojančioms su savimi įvairius dokumentus, užrašus ir pan. Bet kita medalio pusė – nemažas svoris ant pečių ar rankoje.

Turbūt dauguma moterų pavargo su savimi nešiotis reikalingus ir nebūtinus daiktus – juk kiek telpa, tiek ir prikraunama. Dizaineriai, atsižvelgdami į moterų poreikius ir nuotaikas, sugrąžino į madą minimalistines rankines per petį. Į jas telpa būtiniausi daiktai – telefonas, pinigai, kortelės, lūpų dažai, raktai, šukos. Tai viskas ko reikia – elegantiška ir patogu. Su tokia žavia rankine galėsite eiti ne tik pasivaikščioti ar į parduotuvę, bet ir į vakarėlį.

Rankinės – piniginės per petį

Kai kurios minimalistinės rankinės per petį skirtos tik telefonui ir pinigams bei kortelėms. Tai itin praktiškas sprendimas. Jas galima įsidėti ir į didelę rankinę ar kuprinę, o trumpam užsukus į parduotuvę, degalinę ar kitais reikalais, pasiimti tik rankinę – piniginę.

Dauguma modelių turi nuimamą ilgą rankeną, jei jos nereikia – galite paversti delninuke. Jeigu patogu nešiotis per petį – tarnaus kaip minimalistinė rankinė.

Ekstravagantiškos ir kasdienės minimalistinės rankinės

Kaip jau minėjome, dauguma šių rankinių tinka kasdienai ir į svečius, tačiau kai norite išskirtinumo bei prabangos, verta paieškoti prie vakarinės aprangos derančios rankinės. Galite rinktis blizgią ar su blizgiomis detalėmis, arba klasikinę juodą, o gal norėsite kažko netikėto, traukiančio akį. Minimalistinėms rankinėms puošnumo neretai prideda rankena, paminta iš grandinėlės arba odos bei grandinėlės derinio.

Svarbu, kad rankinė darniai įsilietų į jūsų kuriamą aprangos, šukuosenos ir makiažo stilių.

Minimalistinės rankinės užima nedaug vietos, todėl galite jų turėti kelias ir rinktis pagal nuotaiką, aprangos atspalvius ar tikslą (laisvalaikiui, darbui, vakarėliams).