Panašios prekės

Blogas

Šiaudinės skrybėlės - kokių tik jų nėra...

Šiaudinės skrybėlės - kokių tik jų nėra...
27 Jun

Šiaudinės skrybėlės - kokių tik jų nėra...

Šiaudinės skrybėlės moterims – vienas iš geresnių variantų ieškant galvos apdangalo šiltajam sezonui. Tai lengvas, puikiai nuo saulės spindulių ir kaitros galintis apsaugoti aksesuaras, skirtas stilingoms dailiosios lyties atstovėms. O kai damos pamato, koks platus jų pasirinkimas... išsirinkti tampa sunku, tačiau sugaišti šiek tiek laiko tinkamos šiaudinės skrybėlės pasirinkimui tikrai verta.

Nuo saulės geriausia apsaugo plačių kraštų skrybėlės, kurios esant kaitriausiai saulei netgi gelbsti pečius, ne tik veido odą. Tai labai aktualu vykstant į šiltus kraštus ar per pačią kaitrą esant labai atvirose vietose: pajūryje, plaukiant ežere valtimi ir panašiose situacijose.

Siauresnių kraštų skrybėlaitės gali būti puikus aksesuaras miesto moterims. Jos kompaktiškos, puikiai dera prie kasdienių vasaros rūbų ir įpučia šiek tiek gaivos į miesto stilių. Verta atkreipti dėmesį, kad šiaudinės skrybėlės būna įvairių spalvų ir su įvairių raštų bei tipų papuošimais, tad nesunkiai priderinsite net prie darbinio kostiumėlio, ne tik prie suknelės.

Kaspinėliu padabinta skrybėlaitė suteiks daugiau žavesio, bet kartu išliks artimesnė klasikinei šiaudinei skrybėlei, tuo tarpu modernumo ieškančioms siūlome rinktis su įvairiais užrašas, kas kiek labiau artima full cap tipo kepuraitėms, tačiau išlaikant daugiau solidumo, prabangos.

Manote, kad šiaudinė skrybėlė skirta tik kaimo moterims? Net ir anksčiau, kuomet kiekviena moteris kaime turėjo šiaudinę skrybėlę, kur kas dailesnėmis šiaudų skrybėlėmis puošėsi ir miesto ponios, mat vasarą nuo karščio pasislėpti norėdavo ir jos. Taigi, meskite šį klaidingą įsitikimą ir tikrai nustebsite, kokių šaunių skrybėlių galite rasti.

Skrybėles dažnai pasirenkama derinti su akiniais nuo saulės, tačiau labai tikėtina, kad tokią madą įvedė ne noras sukurti kažkokį išskirtinį stilių, o šių dviejų aksesuarų tikslas – apsaugoti nuo saulės. Tad jei planuojate atsinaujinti savo vasaros sezono aksesuarus, įvertinkite galimybę įsigyti naujus saulės akinius ir puikią, kartu derančią ir suteikiančią Jūsų odai apsaugą, šiaudinę skrybėlę. Nepamirškite pasirinkite Jums labiausiai tinkančio bei patinkančio skrybėlės papuošimo: gėlytės, užrašai ar tradiciniai įvairių raštų kaspinėliai yra neatsiejama skrybėlaičių dalis.

moteriskos skrybeles

geletos skrybeles

siaudine skrybele