Panašios prekės

Blogas

Full-cap'ai su zodiako ženklais

Full-cap'ai su zodiako ženklais
04 Jul

Full-cap'ai su zodiako ženklais

Ieškant sau tinkamos kepurės vasarai neretai žvilgsnis nukreipiamas į Full-cap tipo kepuraites. Jos būna įvairios, nuo mažai kuo išsiskiriančių iki akį traukiančių ir akivaizdžiai pritraukiančiu kone kiekvieno sutikto žmogaus dėmesį. Kaip gi išsirinkti sau tinkamą?

Vienas iš geresnių būdu - personalizuota kepurė. Ją galima padabinti Jūsų vardu, norimu tekstu ar simboliais, tačiau tai dažnai yra gana brangu ir pasinaudojama tik ypatingomis progomis. Mes turime kiek paprastesnį, pigesnį, bet ne ką prastesnį variantą - full cap'ai su zodiako ženklais.

Pasipuošdami zodiako ženklu pažymėta full cap kepure galėsite turėti netgi puikią idėją pokalbio pradžiai, o sutikę kitą savo zodiako atstovą iš karto žinosite, kad gimėte kone vienu metu. Pamatyti žmogų su tokiu pat ženklu papuošta kepure nors ir yra smulkmena, bet suteikia malonių emocijų, skatina daugiau šypsotis ar net užmegzti naujas pažintis.

Fullcap'ai su zodiako ženklais dar nėra labai populiarūs, tad Jūs galėtumėte tapti vienais iš pradininkų, kurie būtų žingsniu prieš madą. Nebent nemėgstate išsiskirti. Manantiems, jog zodiakas nėra labai unikalu ir įdomu, siūlome rinktis kur kas labiau individualizuotus sprendimus, tačiau tiems, kurie nėra linkę per daug apie save pasakoti kiekvienam sutiktam, tačiau ir nenorintiems likti pilkos masės dalimi, siūlome įvertinti zodiako simbolio suteikiamas galimybes.

Dvylika skirtingų simbolių derinamų su įvairias raštais ir spalvomis leis rasti tokį variantą, kuris idealiai tiks būtent Jums. Puikų Jūsų skonį ir požiūrį į stilių gali pabrėžti dar koks nors aprangos elementas su zodiako ženklo ar užuomina į jį, pavyzdžiui, kaklaskare ar netgi apyranke. Visgi, perspausti nederėtų - vienas du simboliai yra pats tas, nebent turite kokį nors konkretų tikslą ar dalyvaujate kokiame renginyje.

Rekomenduojame fullcap'ą su zodiako ženklu rinktis tiek jaunuoliams, tiek ir mokyklos suolą į biuro kėdę senokai iškeitusiems - šis jaunatviškas galvos apdangalas suteikia galimybę atrodo super gerai visiems. Manote, kad Jums tokia kepurė pernelyg paaugliška? Nesutinkame ir esame beveik tikri, jog pamėgsite ją labai greitai ir nešiosite derindami prie savo laisvalaikio aprangos.

fullcapai

fullcapai su zodiako zenklais

stilingos_fullcap_kepures