Panašios prekės

Blogas

Kaklaraiščio segtukai: kada kokį rinktis?

Kaklaraiščio segtukai: kada kokį rinktis?
12 Jul

Kaklaraiščio segtukai: kada kokį rinktis?

Ryšėdami kaklaraištį dažniausiai vyrai pagalvoja ir apie jo segtuką. Išimtis taikoma mažiau oficialiomis progomis ar laisvalaikio, žaismingiems kaklaraiščiams, tačiau jei paisyti etiketo, kaklaraiščio segtukai nėra vien tik maža dalelytė stiliuje, bet puiki priemonė priversti kaklaraištį Jums paklusti.

Kaklaraiščio segtuku kaklaraištis prisegamas prie marškinių atlapo, todėl vaikštant ar kitaip judant, ypač lenkiantis žemyn, padeda kaklaraištį išlaikyti savo vietoje. Profesionalai rekomenduoja kaklaraištį segti tarp trečios ir ketvirtos marškinių sagos. Atkreipiame dėmesį, jog kaklaraištis turi būti segamas prie marškinių, bet jokiu būdu ne prie švarko.

Dar vienas labai svarbus dalykas - kaklaraiščio segtuko ilgis. Kokio ilgo turi būti Jūsų segtukas priklauso nuo ryšimo kaklaraiščio. Pirmiausia, kaklaraiščio segtukas negali būti ilgesnis už patį kaklaraištį. Geriausia, jog jis būtų kiek ilgesnis nei pusė kaklaraiščio pločio. Kebliau jei ryšyti labai siaurą kaklaraištį, tačiau ir jiems skirtų segtukų tikrai galite rasti. Ypač plataus kaklaraiščio galima ir nesegti, tačiau dėl patogumo rekomenduojame paieškoti tinkamo segtuko kiekvienam savo turimam kaklaraiščiui. Jei kaklaraiščių standartas yra 3-5 cm, tai segtukais turėtų būti 2-4 cm, tuo tarpu mažiau populiariems 6-7 cm pločio kaklaraiščiams puikiai tiks iki 5 cm ilgio segtukai.

Nepamirškite, jog reikėtų segtuką derinti su sąsagomis. Dėl to šie aksesuarai labai dažnai yra parduodami komplektais. Komplekte taip pat gali būti ir vyriška fantazija, o pats paprasčiausias būdas mažiau madoje besiorientuojantiems vyrams - kaklaraiščio, segtuko, sąsagų ir fantazijos komplektas. Tokiu atveju bus sunkiausiai prašauti pro šalį ir tikrai viskas derės.

Verta žinoti, kad kaklaraištis yra vienas pirmųjų dalykų, kuris užkliūna už akių susitikimo metu. Taigi, jis būtinai privalo būti tvarkingas, nesiplaikstyti kaip papuola, o parinkus tinkamą segtuką ne tik sutvarkysite šią problemą, bet taip pat ir galėsite parodyti savo sėkmę, paprastumą ar kitas savybes. Rekomenduojame svarbiems dalykiniams susitikimams rinktis solidžius, prabangius, tačiau pernelyg neiššaukiančius aksesuarus, įskaitant ir kaklaraiščius, segtukus bei kitus.

Siūlome kas kartą dėvint kaklaraištį rinktis segtuką, taip ne tik greičiau įprasite prie jų ir gebėsite lengvai pasirinkti tinkamą, bet taip pat ir visuomet jausitės gerai ir patogiau, nes tai iš tiesų puikią funkciją atliekantis mažytis aksesuaras.

 kaklaraiscio segtukas

segtukai kaklaraisciui

kaklaraiscio laikiklis