Panašios prekės

Blogas

Liemens diržai

Liemens diržai
23 Jul

Liemens diržai

Platūs ir išvaizdūs liemens diržai - paskutinių metų mados šauksmas. Jie ne tik puikiai atrodo, bet ir paslepia po žiemos padidėjusias liemens apimtis ar kitus trūkumus. Jei diržas pasirenkamas vien dėl stiliaus, tai jis gali būti puikiai dėvimas ir ant palaidinės ar marškinėlių, nesvarbu, mūvite sijoną ar kelnes.

Bene geriausiai atrodo odiniai liemens diržai bei pagaminti iš į odą panašių medžiagų, tačiau paskutiniu metu puikiai savo rinkos dalį užkariauja ir kitų, su oda nieko bendro neturinčių, medžiagų liemens diržai. Be abejo, visi jie yra gana platūs, dauguma padabinti raišteliais, kuriais reguliuojamas diržo ilgis.

Ieškantiems žaismingesnio ar tam tikrą stilių atitinkančio liemens diržo - įvairūs raštai ar simboliai yra tai ko reikia. Ypač populiarūs gėlių motyvai, kurie nusileidžia tik solidžioms spalvoms pagal savo populiarumą. Daugėja diržų su įvairiais užrašais, tačiau pastaruosius siūloma rinktis atsakingai ir apgalvotai, įsigilinus į užrašo prasmę, priešingu atveju galima sudaryti ir negatyvų savo įvaizdį, ypač jei užrašas dviprasmiškas.

Platūs liemens diržai puikiai dera su kaubojišku stiliumi, todėl siūlome pagalvoti ir prie diržo derančias batais, šauniai atrodys ir kaubojiška odinė skrybėlė (idealiu atveju tokios pačios spalvos kaip diržas). Jei šiam stiliui neprijaučiate, laisvai suderinsite ir su kasdieniais džinsais, kelnėmis ar sijonu bei bet kokio tipo palaidine. Be abejo, kiek sunkiau gali būti derinti su prabangia suknele, tačiau neatmetame galimybės, kad įmanomas ir toks derinys – tiesiog eksperimentuokite ir surasite įdomių bei šauniai atrodančių variantų.

Renkantis liemens diržą siūlome atkreipti dėmesį į jo kokybę. Medžiaga turi būti tvirta, lengvai, tačiau tvirtai užsisegantys užsegimai, o jei jų nėra, patogūs ir kuo mažiau slidūs raišteliai. Siūlome išmėginti elastinius diržus, kurie tikrai nespaus ir geriau prisitaikys prie Jūsų apimčių. Ypač tai aktualu jei Jūsų apimtys gana dažnai kinta.

Kokybiški liemens diržai puikiai tiks ir kasdieniam nešiojimui, ir esant įvairioms progoms, tereikia pasirinkti kartu derančius kitus aksesuarus ir aprangą, kurią toks diržas puoštų.

liemens dirzas

kuno dirzai moterims

kuno dirzai