Panašios prekės

Blogas

Universalios skaros – geras pasirinkimas poilsiui

Universalios skaros – geras pasirinkimas poilsiui
12 Oct

Universalios skaros – geras pasirinkimas poilsiui

Ar žinote, kodėl paplūdimiuose taip populiaru rinktis skaras? Priežastis labai paprasta. Tai – patogumas. Būtent skaros yra universalus, labai patogus sprendimas norint pabūti pajūryje ar paežerėje. Kol dienos metu karšta ir norite atsipūsti - ant skaros patogiai galėsite sėdėti, pasidėti daiktus, o pravėsus - ja apsisiausti.

Multifunkcinės skaros dar patogesnės ir dar universalesnės. Kai kurios jų netgi turi ertmes rankoms, tad jos tikrai nesmuks, bus labai patogios dėvėti. Taip pat, paplūdimio skaros gali būti užrišamos skirtingais būdais, o tai leidžia su viena skara išgauti n skirtingų būdų ją dėvėti, tiek pats skirtingų stilių. Argi tai ne puiki galimybė kiekvieną atostogų dieną atrodyti skirtingai naudojantis vienu ir tuo pačiu aksesuaru? Mūsų nuomone – tai nerealiai patraukli savybė.

Paplūdimio skaros yra geras pasirinkimas ne tik paplūdimyje, bet ir laika leidžiant terasoje, lauko kavinėje. Vakarėjant atsiranda vėsa, norisi pasislėpti net ir nuo lengvo vėjelio, o besislepianti saulė skatina ieškoti ko nors, kuo galima būtų prisidengti. Net ir plonytė skarelė padeda diskomfortą sumažinti ar visai jo išvengti.

Jei žinote, kad Jūsų draugė neturi tokios skaros – tai bus labai gera dovana. Tai nėra rūbas, kurio dydį būtina pataikyti tiksliai, o taip pat ir ne aksesuaras, kurį būtina suderinti su kitais turimais aksesuarais, kas svetimam žmogui gali būti nemenkas iššūkis, nežinant viso dovanos gavėjo garderobo turinio. Tad jei nežinote ką dovanoti - multifunkcinė paplūdimio skara gali būti pats geriausias pasirinkimas, ypač prieš atostogas.

Sulankstyta skara neužims daug vietos, todėl ją nesunkiai sutalpinsite ir lagamine, ir kuprinėje, tad judėdami prie smėlėto paplūdimio tikrai rasite kur ją įsidėti. Nedidelis svoris leis ją pasiimti ir į tolimas keliones lėktuvu ar į ilgesnius žygius.

Jei niekas Jums šiemet taip ir nepadovanojo tokios puikios dovanos - įsigyti skarą galite ir patys. Jos nėra labai brangios, o didelis pasirinkimas leis išsirinkti tokią, kuri geriausiai atspindi Jūsų nuotaiką, pomėgius ar labiausiai dera prie Jūsų stiliaus.

 daugiafunkcines skaros

salis rudeniui

papludimio skraiste