Panašios prekės

Blogas

Petnešos šventėms: ir solidžios, ir žaismingos

Petnešos šventėms: ir solidžios, ir žaismingos
24 Oct

Petnešos šventėms: ir solidžios, ir žaismingos

Petnešos tampa vis populiaresnės ir puikiai pakeičia diržą tiek kas dieną naudojant, tiek ir prie rečiau apsivelkamos šventinės aprangos. Visai nepriklauso nuo to, šventė yra formali ar laisvu aprangos kodu.

Prie formalios aprangos derinamos petnešos dažniausiai yra solidžių spalvų ir raštų, retai kad krenta pernelyg į akis. Tai gali būti raštai su taškeliais, linijomis, kurių atspalvis mažai skiriasi nuo pačių petnešų spalvos. Tokios petnešos tiks ir įmonių šventėms, diplomų teikimui ar bet kokiam kitam formaliam renginiui, kur reikalaujama gana griežto aprangos stiliaus.

Laisvu stiliumi pasižyminčiuose renginiuose petnešos taip pat puikiai tinka, tačiau kur kas geriau atrodo ne solidžios, bet linksmos, ryškių spalvų ar išskirtinių raštų petnešos, kurios atkreipia dėmesį. Tokiomis petnešomis ne tik į save atkreipsite dėmesį, tačiau ir prisidėsite prie geros nuotaikos formavimo, gražių emocijų ir ryškių spalvų, kurių dažnai pritrūksta.

Be abejonės, viskas priklauso ir nuo žmogaus, kuris petnešas nešios. Kai kuriems linksmos petnešos netgi netinka ir yra nepatrauklios karnavalų metu. Dažniausiai tai žmonės, kurie nėra linkę į save atkreipti bereikalingo dėmesio. Tokiems žmonėms siūlome įprasta, akies nerėžiančias petnešas, kurios bus puikiu universaliu pasirinkimu įvairiomis progomis.

Derinantis prie šventės aprangos kodo petnešos gali tapti svarbiu akcentu. Kartais renginio organizatoriai kaip reikiant susuka galvą užsimindami tik vienu dviem žodžiais apie aprangos kodą, pvz.: kodas raudona. Skubėti ir pirkti raudoną kostiumą būtų prabangu ir labai nepraktiško - vargu ar jį dar kada panaudotumėte, jei iki šiol tokio neturėjote, tuo tarpu šį „kodą“ idealiai atspindėtų ryškios raudonos petnešos ir, pvz. ryški tokio pat atspalvio varlytė. Tikrai nesulauktumėte priekaištų iš organizatorių, bet dar ir nusipelnytumėte pagyrumo, nes atrodytumėte nuostabiai.

Vestuvėse, garbinguose jubiliejuose ir oficialiuose priėmimuose petnešos seniai nėra naujiena. Žinoma, ryškiai raudonas ar kitas akį rėžiančias sau leisti gali tik išskirtiniai ir labai įtakingi asmenys, tačiau ir jie dažnai pasikuklina ir renkasi laiko patikrintus derinius. Bent vieną tokį derinį privalu turėti kiekvienam save gerbiančiam vyrui.

vyriskos petnesos

solidzios petnesos

vyriskos petnesos