Panašios prekės

Blogas

Moteriškos rankinės - mada ir patogumas

Moteriškos rankinės - mada ir patogumas
10 Apr

Moteriškos rankinės - mada ir patogumas

Apie moteriškas rankines yra prikurta aibė pokštų ir anekdotų, tačiau tai vis dar yra vienas populiariausių ir, ko gero, svarbiausių moteriškų aksesuarų, turinčių daugybę naudingų funkcijų. Vienos jų mažytės ir talpina tik pačius svarbiausius daiktus, kitos tokios didelės, jog atrodo sutalpintų daugiau nei įmanoma panešt.

Mažosios rankinės  - delninės

Ypač mažos rankinės, dažniausiai sutinkamos delninukų pavadinimu, yra idealus pasirinkimas pokyliams, šventėms. Tai ypatingai stilingos, puikiai prie prabangių suknelių derančios rankinės, kuriose tik tai, kas svarbiausia. Nepaisant to, jog jos vadinamos delninėmis, kai kurios jų turi ir per petį permetamą diržiuką, tačiau siekiant geriausio įvaizdžio - laikomos rankoje, kartais per riešą perneriant apyrankę.

Delninę renkantis reikėtų įvertinti ir kiek bei kokių daiktų joje laikysite. Jei niekur iš namų neinate be piniginės ir krūvos nuolaidų kortelių, net ir į puotą, vertėtų tai įvertinti ir rinktis kiek didesnę delninę. Ji neturėtų būti išsipūtusi ir akivaizdžiai per maža Jūsų turimam turtui.

Moteriška delninė

Ypač talpios rankinės

Didžiulės, ypatingai talpios moteriškos rankinės vertos dėmesio tik tada, kai iš tiesų reikia talpos. Tai gali būti kelionės, atostogų metu ar nuolat į darbą nešantis šusnį dokumentų. Dažnai talpi rankinė kartu atstoja ir kompiuterio krepšį, čia lengvai telpa užkandžių dėžutė ir visa kita, ko gali prireikti. Nepaisant didelio dydžio, tokios rankinės taip pat gali būti madingos ir atrodo stilingai, tereikia priderinti jas prie kitų aksesuarų. Didelę rankinę sunkiausia išsirinkti žemo ūgio smulkioms moterims.

Nepaisant patrauklumo turėti labai talpią rankinę ar noro puikiai atrodyti šventėje, populiariausios yra vidutinio dydžio rankinės, kurios pasižymi savo universalumu. Jose tilps dauguma būtinų daiktų, tačiau teks galvoti kaip atskirai nešti savo dokumentus ar nešiojamą kompiuterį. Šių rankinių pasirinkimas toks platus, kad sau tinkamą ras net ir labai išrankios damos.

Rekomenduojame daugiausiai dėmesio skirti rankinės medžiagai (ji turėtų būti tvirta), derėjimui prie Jūsų stiliaus bei praktiškumui - nepraktiška, nepatogi rankinė paprasčiausiai liks gulėti spintos apačioje ar kabos kur aukštai, o Jūs vis tiek rinksitės vaikščioti su senąją savo rankine.

Moteriška rankinėTalpi moteriška rankinė