Panašios prekės

Blogas

Šilkinės moteriškos skaros

Šilkinės moteriškos skaros
28 Aug

Šilkinės moteriškos skaros

Lengvumo pojūtis, stilingas aksesuaras, puikus papuošalas ir būdas paslėpti kai kurias detales – visa tai gali skaros, kurias siūloma įsigyti, turėti ir ryšėti kiekvienai merginai ir moteriai.

Ieškodamos aksesuarų, tinkamų pasipuošti, moterys įprastai dairosi į pakabukus, žiedus, apyrankes, auskarus ir panašius niekučius, tačiau kartais būtinai norisi paslėpti pabėrimą ar šiek tiek persikaitinus vasaros saulėje nudegusius pečius. Tokiu atveju nėra geresnio aksesuaro nei skaros ir skarelės.

Žiemos metu galimos įvairesnių medžiagų skaros, tačiau vasaros metu ar ieškant prabangiau atrodančio sprendimo nepakeičiamos yra šilkinės, šifoninės skaros bei skarelės. Šios gali pridengti pečius, paslėpti kaklo pabėrimą ar padėti šiek tiek apsisaugoti nuo vėjo bei kondicionieriaus pučiamo šalčio, kuris šiais laikais ypač dažnai sutinkamas įvairiuose renginiuose, biuruose ar kitose patalpose.

Šifoninė skara

Net jei kažko slėpti ir nesirengiate,  skaros gali būti puikus papuošalas, derantis prie suknelės ar kito drabužio. Dažniausiai derinama pagal spalvas ir raštą, kartais atrandama ir dar kitų derinimo metodų, tereikia išdrįsti eksperimentuoti ir nebijoti imtis to, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįtikėtina ar kvaila – tik tokiu būdu pavyks atrasti puikiausių skaros panaudojimo galimybių.

Išskirtinės, tam tikrų spalvų, raštų ar papuoštos specialiais ženklais ir vaizdais skaros puikiai tiks teminiams vakarėliams, padės lengviau įgyvendinti vakarėlio aprangos kodą (pavyzdžiui, jei kodas yra oranžinė, rasti oranžinę skarelę bus daug lengviau nei visą oranžinės spalvos aprangą). Žinoma, pradėti ieškoti vertėtų kuo anksčiau, kartais išskirtinių spalvų ar tam tikrą raštą turinčios skaros per trumpą laiką rasti nepavyks.

Šilkinė skara

Ieškodami šilinės skaros turėtumėte pastebėti, kad šios kiek brangesnės už sintetines ar pagamintas iš kitų medžiagų, tačiau tik šilkinės bus tikrai lengvos, puošnios ir spindės prabanga, nes bus aukščiausios kokybės gaminiai, neturintys sau lygių. Dėl šios priežasties sumokėti šiek tiek daugiau tikrai verta, nes rezultatai atsiperka su kaupu.

Nors Lietuvoje skaros, tiek šilkinės, tiek ir ne, nėra tokios populiarios kaip pietų šalyse, vasaros metu moterys jas ypač vertina, tad su laiku, tikėtina, skarų populiarumas padidės ir mūsų krašte, o iki to gali būti viena iš nedaugelio, kuri žino ir moka panaudoti skarą, sugeba ją paversti jai tinkamu aksesuaru ar stiliaus detale, kurios ima pavydėti kitos moterys.

Elegantiška skarelė