Panašios prekės

Blogas

Spalvotos peteliškės - išskirtinio vyro aksesuarai!

Spalvotos peteliškės - išskirtinio vyro aksesuarai!
06 Feb

Spalvotos peteliškės - išskirtinio vyro aksesuarai!

Peteliškes daugelis nešioja kaip aksesuarą, kurį galima priderinti prie savo aprangos. Ar kada pagalvojote varlytę nešioti ne tik kaip detalę, bet kaip savo vidinio stiliaus išraišką pabrėžiantį ryškų mados išmanymą? Peteliškės spalva daug ką reiškia norint parodyti savo unikalumą ir išskirtinumą, taigi, kaip išsirinkti spalvotą varlytę sau?

Renkantis peteliškę, kuria norėsite pabrėžti savo unikalumą, reikia apsispręsti dėl spalvos. Nepatariama rinktis tokios pat arba panašios spalvos, kurią matėte internete, televizijoje ar pas kitą žmogų, praeinantį gatvėje. Spalvos pasirinkimas reiškia daug, todėl Jums padėti išsirinkti turėtų šie patarimai:

Spalvą išsirinkite tokią, kad pabrėžtumėte kokią nors kito drabužio detalę. Puikus pavyzdys – juodi batai žaliais batraiščiais, kurių spalva dera su Jūsų žalia peteliške.

Aksesuaro spalvą galite derinti su Jūsų akių spalva. Toks stiliaus pasirinkimas jums ypač tinka, jei turite mėlynas, žydras arba pilkas akis.

Galima nešioti ir visiškai nederinant spalvos. Tuo metu Jūsų stilius atrodys mišrus ir jaunatviškas. Pavyzdžiui - apsirenkite džinsines kelnes, baltus marškinius, o peteliškės spalvą suderinkite su petnešų spalva. Taip atrodysite jaunatviškai, žaismingai ir, be abejo, madingai.

Varlytė taip pat puikiai dera kaip žaismingas aksesuaras ant marškinių jei vietoj švarko rinksitės liemenę. Ypač dėmesį turėtų atkreipti vyrai su ūsais. Galite bandyti atkurti įmantrų „Steampunk“ stilių, kuris taip parodo gerą išmanymą madoje ir asmeniniame stiliuje bei pritraukia daugiau dėmesio.

Prieš įsigyjant aksesuarą yra verta paminėti, kad būtent spalvotos peteliškės netinka oficialiai aprangai. Jos gali būti naudojamos kaip aprangos detalė vakarėlyje, draugų susirinkimuose, tačiau ne šeimos šventėse kaip antai krikštynos ar kažkieno jubiliejus. Žinoma, tai negalioja renkantis solidžių spalvų ir raštų varlytės. Pastarosios puikiai tinka net ir aukščiausiems šalies pareigūnams ar sėkmingiems verslininkams.

Apibendrinant galima teigti, kad šie aksesuarai gali parodyti Jūsų asmeninio stiliaus žinias, sugebėjimą priderinti spalvas ir unikalumą. Gerai suderinę spalvotą peteliškę nesuklysite ir paliksite gerą įspūdį draugams, šeimos nariams ir aplinkiniams apie save.