Panašios prekės

Blogas

JAZZ skrybėlės - tiks ir jai, ir jam

JAZZ skrybėlės - tiks ir jai, ir jam
18 Feb

JAZZ skrybėlės - tiks ir jai, ir jam

Ar žinote, koks galvos aksesuaras geriausiai tiks ir Jums, ir Jūsų antrajai pusei?

Manome, kad tai JAZZ skrybėlės, kurioms neabejingi net ir žinomi asmenys visame pasaulyje. Tai skrybėlė, kuri apsaugos nuo saulės kaitos ir pagyvins Jūsų stilių.

Jazz stiliaus skrybėlės ypatingos savo įdubusia viršutine dalimi, klasikiniu ir iki šiol madingu dizainu bei užlenktais krašteliais. Įprastai šios skrybėlės yra papuoštos juostele ar kitu nedideliu aksesuarėliu.

Dažnas žmogus vengia kepurių vien dėl to, jog galvai atrodo dar karščiau, jaučia diskomfortą. Taigi, būtina pasirinkti kepurę ar kitą galvos apdangalą, kuris nekeltų nemalonių pojūčių ir atliktų du darbus: būtų lengva nešioti ir taptų įvaizdžio dalimi.

Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi Jazz skrybėlės - jos yra lyg vasaros simbolis, net jei jas nešiojate šiltą rudens dieną ar pavasarį. Lengvos skrybėlės, dažniausiai savo spalva primenančios šiaudines, alsuoja vasariška nuotaika, užkrečia ja ir kitus, tad su šia skrybėle tapsite ir vasaros nuotaikos nešėjais.

Įprasta manyti, kad Jazz skrybėles renkasi moterys, tačiau tai universalus (unisex) aksesuaras, vis labiau populiarėjantis ir vyrų gretose. Tai tikrai nėra moterims skirta skrybėlė, tą išduoda ir universalus jos stilius, ir nedidelis dydis, puikus suderinamumas su įvairiais rūbais, skirtingais stiliais.

Pasirinkti sau tinkamą JAZZ skrybėlę nebus sunku nei jam, nei jai. Svarbiausia žinoti, kokio atspalvio norite, o tuomet jau pasirinkti smulkias detales. Dažnai skirtumai nėra labai dideli, skiriasi šiek tiek stilius, gali būti naudojami skirtingi papildomi aksesuarai, įvairūs priedai, kaip kaspinėlis, plunksna ar koks nors simbolis.

Rekomenduojame savo įprasta vasaros kepurę pakeisti jazz stiliaus skrybėle, nes tai kur kas vasariškesnis, kur kas smagesnis ir madingesnis galvos aksesuaras, suteikiantis dar daugiau komforto Jums karštą ir saulėtą vasaros dieną, kuomet saulės spinduliai būna ypač pavojingi Jums. Be to, skrybėlės krašteliai šiek tiek apsaugo ne tik akis nuo saulės šviesos, bet ir ausis, todėl galėsite pamiršti skausmingai saulėje nudegusias ausis.

Lengva Jazz skrybėlė