Panašios prekės

Blogas

Laikrodis - vienas svarbiausių vyriškų aksesuarų

Laikrodis - vienas svarbiausių vyriškų aksesuarų
09 Mar

Laikrodis - vienas svarbiausių vyriškų aksesuarų

Laikrodis – vienas svarbiausių vyriškų aksesuarų. Dėl šios priežasties vyriški laikrodžiai turi būti pasirenkami ypač kruopščiai, suderinant stilių, kokybę bei atspindint Jūsų statusą visuomenėje. Siūlome Jums išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkantį laikrodį.

 Kiekvienas vyras turėtų žinoti, kad laikrodis yra aksesuaras, kuris jam būtinas. Tiesa, vien tik žinoti neužtenka, reikia mažų mažiausiai bent vieną įsigyti ir esant tinkamai situacijai nešioti. Sunkiausia dalis daugumai būna laikrodžio išsirinkimas.

Vyriškas laikrodis CASIO EF-539D-1AVEF

 Pirmiausiai reikia išsirinkti laikrodžio tipą. Dažniausiai išskiriami elektroniniai ir mechaniniai, tačiau pastarieji gali būti papildomai išskiriami į kvarcinius ir visiškai mechaniškus. Kvarciniai laikrodžiai papildomai naudoja bateriją (kartais saulės bateriją), tuo tarpu mechaniniai nenaudoja papildomo energijos šaltinio ir dėl to tokį laikrodį kartais reikia prisukti. Automatinis prisukimas taip pat siūlomas, tačiau ne visuomet jis veikia taip, kai tikimasi (to priežastimi gali būti ir mažas Jūsų aktyvumas, sėdimas darbas). Beveik visuomet siūloma rinktis būtent iš šių dviejų tipų, kadangi pilnai elektroniniai vyriški laikrodžiai tinkami tik nedaugeliu atvejų.

Ypač svarbu, kad vyro nešiojamas laikrodis derėtų prie kostiumo. Kostiumas ir ypač masyvus laikrodis retai kada dera, todėl siūlomi plonesni, mažiau papildomų funkcijų, tačiau prabangiau atrodantys laikrodžiai. Tai ypač svarbu jei vyro, nešiojančio laikrodį, rankos nėra stambios.

Vyrą pažinsi iš… laikrodžio

  Renkantis sau tinkamą laikrodį svarbu atkreipti dėmesį ir į apyrankę bei korpuso medžiagą. Plastikiniai laikrodžiai retai kada atrodo prabangiai, be to, daugeliu atvejų (išskyrus keletą gamintojų) yra neatsparūs, lengvai braižosi ir lūžta nuo menkiausių stuktelėjimų į stalą ar kitus paviršius. Tuo tarpu apyrankės būna metalinės, odinės ar iš kitų medžiagų.

  Vyriški laikrodžiai su metalinėmis apyrankėmis laikomi prabangiais nuo senų laikų, tačiau jų ilgis sunkiai reguliuojamas, tad gali netikti kai kuriems vyrams, ypač siauresnių ar labai stambių rankų savininkams. Kiek universalesnės yra odinės apyrankės, kurios skylučių dėka leidžia reguliuoti suveržimą. Tikra oda taip pat yra prabangos ženklas, o kai kuriais atvejais vyriški laikrodžiai odinėmis apyrankėmis yra vertinami daug labiau nei metalinėmis.

  Iš kitų medžiagų gaminamos apyrankės dažniausiai yra skirtos pigesniems laikrodžiams, taip pat sportininkams, kad sugertų prakaitą ar nespaustų, nesudarytų diskomforto sportuojant. Taigi, renkantis laikrodį labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai.

  Nors laikrodžiai siūlomi nuo kelių dešimčių litų iki tokių sumų, kurios ne visiems pasiekiamos net per metus neišleidžiant nė cento, išsirinkti laikrodį neturėtų būti sunku, jei gerai įvertinsite, kokia proga jį nešiosite, prie kokių drabužių juos derinsite. Vis tik, rekomenduojama turėti ne vieną laikrodį, o bent porą.