Panašios prekės

Blogas

Kada ir kokiai progai rinktis - moteriškas skrybėlaites?

Kada ir kokiai progai rinktis - moteriškas skrybėlaites?
16 Apr

Kada ir kokiai progai rinktis - moteriškas skrybėlaites?

Moteriškos skrybėlaitės buvo itin madingos ilgą laiką. Jos buvo dėvimos daugiau nei kelis amžius. Toks aksesuaras būdavo pasirinktas ne tik tam tikroms šventėms, tačiau dėvimas ir kasdienybėje. Šiais laikais moteriškos skrybėlės nebėra tokios populiarios. Moterys skrybėlaites renkasi dažniausiai paplūdimiuose, kai yra itin saulėta, taip pat itin šiltą vasarą, kai praleidžia daug laiko lauke. Visgi, skrybėlaitė gali būti itin puikus aksesuaras ne tik paplūdimyje, bet ir šventėse. Dalyvaujant vestuvėse ar krikštynose tai gali būti puikus pasirinkimas. Tokią skrybėlaitę derinti reikėtų prie kiek oficialesnės aprangos. 

  Nereikėtų rinktis itin atviros suknelės ir klasikinės skrybėlaitės. Žinoma, nereikėtų ieškoti suknelės, kuri buvo kurti prieš du šimtus metų. Užtenka dėvėti suknelę, kuri derinasi prie Jūsų batelių bei skrybėlės, svarbu, jog nebūtų didelio kontrasto tarp spalvų. Tokią skrybėlaitę galima pasirinkti ir kiek paprastesnėms progoms. Jei planuojate išvyką į gamtą, galite pasirinkti kiek paprastesnę skrybėlę ir laisvą suknelę. Skrybėlaičių nereikėtų rinktis einant į koncertą, klubą, darbą, ne itin tinka dėvėti sportuojant. Svarbu, jog rinktumėtės skrybėlaitę tik tam tikroje aplinkoje, priešingu atveju atrodysite keistai ir neskoningai. Atsižvelkite ir į savo aprangą. Jei dėvite sportinius batelius ir kelnes, tuomet nereikėtų rinktis skrybėlaitės. Ieškokite alternatyvos. Rinkitės kepurę ar skarelę. Moteriškos skrybėlaitės dažniausiai tinka paplūdimiui, šventėms, kur tenka praleisti nemažai laiko lauke, gamtos iškyloms               

   Gėlėta skrybėlė

Kokiu sezonu tinka moteriškos skrybėlaitės?

  Skrybėlės daugeliui asocijuojasi su vasara. Juk būtent tuomet reikia rūpintis, jog neperkaistų galva bei neišbluktų plaukų spalva. Visgi, skrybėlės yra puikus pasirinkimas ne tik paplūdimiui, bet ir įvairioms šventėms. Skrybėlaitės gali būti itin puikus aksesuaras įvairioms šventėms, kurios nevyksta uždaroje patalpoje. Skrybėlaitę galima rinktis ne tik vasarą, bet ir pavasarį, rudenį ar net ir žiemą. Skrybėlių yra itin įvairių. Kai kurios yra itin unikalios, tinkančios ir šaltuoju metų laiku. Tokios skrybėlės puikiai tinka prie palto ar kailinių. Jas galima dėvėti ne tik krikštynose ar vestuvėse, bet ir einant gatve, nes jos atrodo itin unikaliai ir stilingai. Žinoma, žiemai reikėtų rinkti tik žieminę skrybėlaitę. Rudenį bei pavasarį skrybėlaitės taip pat puikiai atrodys prie plonų paltukų bei rudeninių batelių. Skrybėlaitės gali būti puiki stiliaus detalė visais sezonais.

Kur galima rasti moteriškas skrybėlaites?

 

  Moteriškas skrybėlaites rasti nėra lengva. Jų yra nemažai pardavinėjama įvariauriose parduotuvėse vasaros metu. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog jos visos panašios, nėra nieko unikalaus. Kiek puošnesnę skrybėlaitę rasti gali būti kiek sunku. Puošnios moteriškos skrybėlaitės nėra dažnas pasirinkimas net ir vasarą, todėl ir pasiūlos daug nėra. Skrybėlaičių geriausia ieškoti yra internete. Visada galima rasti nemažai internetinių parduotuvių, kurios siūlo itin platų asortimentą. Pirkti skrybėlaitę internetu nėra taip rizikinga, nes išmatavimai beveik visų skrybėlių yra tokie patys. Visgi, labai svarbu, jog būtumėte itin atsargūs ir atkreiptumėte dėmesį į tai ar prekę galima grąžinti. Atsižvelkite ir į kainą. Vasarai tinkančios skrybėlės bus kiek pigesnės, bet šaltesniu laiko metu tinkančios skrybėlės bus kiek brangesnės.