Panašios prekės

Blogas

Įvairios rankinės, bet kokiai progai - kur ir kaip jas priderinti?

Įvairios rankinės, bet kokiai progai - kur ir kaip jas priderinti?
21 May

Įvairios rankinės, bet kokiai progai - kur ir kaip jas priderinti?

Kiekviena moteris bet kur einant visada pasiima rankinę arba bent jau mažą rankinuką. Moterims rankinės yra itin svarbios, nes tai yra ne tik stiliaus detalė, bet ir stilinga alternatyva maišeliui. Dažniausiai moterims reikia įsidėti ne tik piniginę, telefoną, bet makiažo priemones, jog galėtų pataisyti makiažą bet kuriuo metu, higienos reikmenis, neretai kvepalus ir dar daugelį dalykų.

Moters rankinė dažniausiai nėra lengva ir ten galima rasti įvairiausių dalykų, kurie yra skirti įvairioms situacijoms. Tokios rankinės puikiai tinka einant apsipirkti, einant į darbą, tiesiog pasivaikščioti. Visgi, didesnė rankinė ne visada yra geras pasirinkimas, nes neretai rankinę tenka derinti prie aprangos. Einant į vakarėlį ar kokią nors šventę, reikėtų rinktis mažą rankinuką arba delninuką. Tokiu atveju moterims dažnai kyla sunkumų, nes sunku sutalpinti reikalingus reikmenis. Turint labiau sportišką stilių nereikėtų rinktis rankinių bei delninių. Tokiu atveju reikėtų rinktis mažas kuprines. Tokios kuprinės taip pat gali būti itin stilinga. Jos tinka ne tik merginoms, kurios turi sportišką stilių, bet ir elegantiškoms. Visgi, tokios kuprinės irgi tinka tik kasdienybei, nereikėtų jų rinktis einant į pasimatymą, klubą ar panašiai. Geriausia kuprines bei rankines rinktis kasdienybei. Tai yra itin puikus ir praktiškas pasirinkimas einant į darbą, parduotuvę ir panašiai. Vestuvėms, gimtadieniams, vakarėliams reikėtų rinktis mažus rankinukus arba delnines.

Minimalistinis rankinukasMinimalistinis rankinukas

Kaip išsirinkti rankinę?

 

Neretai pasitaiko, jog vyrai neturi jokių kuprinių ir jiems užtenka kišenių. Moterų yra mažai, kurios neturėtų nei rankinės, nei kuprinės. Dažniausiai moterys turi daugiau nei vieną rankinę, jog tiktų įvairioms progoms bei derintųsi prie rūbų. Pasitaiko, jog išsirinkti rankinę būna labai lengva. Kartais vaikščiojant tiesiog pamatome gražų daiktą ir suprantame, jog privalome jį įsigyti. Visgi, taip nenutinka itin dažnai. Dažniau pasitaiko, jog daiktas yra reikalingas ir tenka ieškoti jo parduotuvėse. Tokiu atveju gali būti itin sunku išsirinkti. Rankinę išsirinkti yra sunku, nes rinktis reikia pagal formą, medžiagą, spalvą, kokybę, kainą ir taip toliau. Kriterijų yra labai daug, todėl išsirinkti gali būti itin sunku. Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į tai, kur rankinę ketinate naudoti. Jei ieškote naujos rankinės, kurios prireiks darbe, tuomet reikėtų ieškoti kiek didesnės, jeigu laisvalaikiui ar vakarėliams, tuomet mažesnėms. Jei planuojate įsigyti rankinę, kurios prireiks visur, tuomet ieškokite tokios, kuri tiktų ir prie brangesnės suknelės, ir prie darbo rūbų. Taip pat atsižvelgti į tai ar ji yra praktiška visais atvejais. Labai svarbu, jog itin atsakingai rinktumėtės ir spalvą. Tarp Jūsų drabužių ir rankinės spalvos neturėtų būti itin didelis kontrastas. Rinktis reikėtų ir pagal gamintoją. Ir jeigu norite ko nors išskirtinio ir galite sau tai leisti, tuomet rinkitės Michael Kors, chanel ar kitą žymų gamintoją. Jei negalite skirti didelio biudžeto rankinei, tuomet rinkitės parduotuves, kurios parduoda mažiau žinomų gamintojų rankines. Atsižvelkite ir į tai ar rankinė yra kokybiška. Peržiūrėkite kiekvieną detalę, jog netektų rankinės vėl greitai keisti.

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/