Panašios prekės

Blogas

Kokios apyrankės tinka vyrams, o kokios moterims?

Kokios apyrankės tinka vyrams, o kokios moterims?
05 Jun

Kokios apyrankės tinka vyrams, o kokios moterims?

Apyrankės – vienas iš populiariausių aksesuarų, naudojamų jau ne vieną tūkstantmetį. Tačiau kartais dvejojama, kokios apyrankės vyriškos, o kukios moteriškos. Šiais laikais didelė dalis kuriamų apyrankių yra universalios, tik skiriasi dydžiai. Žinoma, kai kurių vyrai neužsidėtų ne tik dėl dydžio, bet ir dėl išskirtinai moteriško stiliaus. Tad detaliau pakalbėkime apie šių vyriškų ir moteriškų aksesuarų ypatumus.

Vyriškos apyrankės – išskirtiniam stiliui

Prieš maždaug dvidešimt metų, populiariausios vyriškos apyrankės buvo kuriamos iš pagrindinių tauriųjų metalų – aukso ir sidabro. Masyvi aukso ar sidabro grandinėlė buvo prestižo ir turto akcentas, dabar šis įvaizdis jau praradęs savo pirminę vertę.

Šias grandinėles iš populiariausiųjų viršūnės išstūmė vyriškos odinės apyrankės. Taip pat itin paklausios apyrankės, pagamintos iš natūralaus akmens karoliukų, gintaro ar lavos.  Dažnai kuriami deriniai iš odos, karoliukų ir brangiųjų metalų akcento. Nuo panaudotų medžiagų kinta ir apyrankės kaina.

Prabangios vyriškos apyrankės kuriamos iš aukštos kokybės detalių, taip pat gali būti graviruojamos ar gaminamos pagal individualų užsakymą. Prabangos ir išskirtinumo įvaizdžio elementu gali tapti tiek minimalistinės apyrankės, tiek puoštos auksu ar kitomis brangiomis detalėmis. Todėl nesuklysite pasirinkdami originalų ir prie jūsų stiliaus derantį aksesuarą. Juk ne visada auksinė kaukolė tiks prie solidaus verslininko įvaizdžio, arba masyvi grandinėlė derės prie sportinio stiliaus.

Taigi, rinkdamiesi pirmiausia atsižvelkite į:

-          savo stilių, įvaizdį ir statusą visuomenėje;

-          į aprangos spalvų dermę. Apyrankė neturėtų kardinaliai išsiskirti ir „rėžti“ akį;

-          medžiagų kokybę ir patvarumą.

Kaina ne visuomet bus pasirinkimo kriterijumi dėl paprastos priežasties – subtili, minimalistinė vyriška apyrankė, priderinta prie asmens įvaizdžio, atrodys ne mažiau prabangiai nei masyvi, auksinė grandinėlė.

 Vyriška apyrankė                                Vyriška apyrankė

Moteriškos apyrankės – gerai nuotaikai ir originaliam įvaizdžiui

Ne paslaptis, kad moterys nešioja papuošalus dėl malonumo. Nesvarbu ar ant rankos tviskės deimantais nusagstyta apyrankė, ar nedrąsiai iš po rankovės kyšos kuklus raištelis, moteriai tai skatins ypatingus jausmus.

Taigi, pagrindinis pasirinkimo kriterijus – emocija. Moterys labiau intuityviai renkasi papuošalus pagal nuotaiką ir norimą išreikšti žinutę. Tad ką daryti vyrui, nusprendusiam padovanoti moteriai papuošalą? Patyrinėti jos papuošalus ir atkreipti dėmesį į dažniausius pasirinkimus bei vertybes. Jeigu galite damai padovanoti kažką panašaus tik brangesnio, greičiausiai, nesuklysite.

Moteriška apyrankė turėtų:

-          derėti prie aprangos;

-          prie asmens įvaizdžio;

-          atspindėti moters vidinį pasaulį ir nuotaiką.

Daugelis papuošalų ekspertų paliudytų, kad didesnę vertę turi apyrankės, pagamintos iš brangiųjų metalų ir akmenų. Tačiau pastaraisiais metais populiariausių dešimtukų viršūnėse karaliauja odinės, akmeninių karoliukų ir pandoros apyrankės. Tad kiekviena moteris gali laisvai rinktis pagal savo norus ir aksesuarus derinti prie aprangos stiliaus.

Be to, moterys nebijo rinktis ir vyriškas apyrankes, nes riba tarp vyriško ir moteriško stiliaus ženkliai sumažėjusi.

Minimalistinė moteriška apyrankėPrabangi moteriška apyrankė

 

Jeigu sunku išsirinkti ar kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu nuo 9val. iki 17val. d.d. +37063 888 660 ar el.paštu info@laikomada.lt

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/