Panašios prekės

Blogas

Įvairūs diržai tiks ir Jai, ir Jam

Įvairūs diržai tiks ir Jai, ir Jam
25 Jun

Įvairūs diržai tiks ir Jai, ir Jam

Diržų istorija gyvuoja jau daug tūkstančių metų, todėl mados keitėsi daugybę kartų. Pastaraisiais metais diržai tai atsiduria mados viršūnėje, tai vėl tampa užmiršti. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad diržo priminė paskirtis – prilaikyti rūbą. Todėl vyrams mažiau aktualus madų nepastovumas, nes dažnai tenka įsiverti diržus tiek į klasikines kelnes, tiek į džinsus. 

 Vyriški ir moteriški diržai gali tarnauti nepastebimai arba tapti ryškiu aprangos akcentu. Todėl verta aptarti kuo skiriasi klasikiniai diržai, nuo stilingų.

Odiniai diržai – santūri prabanga

                                   

Odinius diržus dažniausiai nešioja vyrai, ypač kasdien dėvintys kostiumus arba oficialią aprangą. Tokiu atveju, diržas turėtų būti geros kokybės, tvarkingas ir derėti prie aprangos kodo. Odinių diržų asortimente dominuoja klasikinės spalvos: juoda, ruda, tamsiai pilka, tamsiai mėlyna. Šie diržai dažniausiai išsiskiria lygiu paviršiumi, kartais naudojamas dekoratyvus raštas arba pynimas.

 Klasikinio diržo akcentas – metalinė sagtis. Čia atsiskleidžia gamintojo ir stilisto mados žinutė. Sagtis gali būti standartinė arba tapti intriguojančiu akcentu. Prie oficialių rūbų dera santūresnė sagtis. Prabangos ženklu gali būti žymaus gamintojo pavadinimas, taip pat kokybiška oda ir sagties metalas.

Odinius diržus nešioja ne tik vyrai, bet ir moterys. Tačiau čia galioja visai kiti mados kriterijai. Nevengiama blizgesio, įdomios faktūros, netikėto dizaino ir ornamentų.

Odinis vyriškas diržas

Odinis vyriškas diržas 

Moteriški diržai – nuo minimalizmo iki intrigos

                                          

Kaip visuomet, moteriški aksesuarai neribojami taisyklėmis. Net prie oficialios aprangos priderintas neklasikinis diržas gali tapti originaliu, moters asmenybę išskiriančiu akcentu.

Moteriški diržai gali būti:

-          platūs, siauručiai ar vidutiniai;

-          odiniai, metaliniai ar metalo imitacijos, medžiaginiai ir t.t.

-          dekoratyvūs arba funkcionalūs (prilaikyti rūbą ar jo formą);

-          įrėminantys liemenį;

-          ir pan.

 

Kaip matome, moteriškų diržų tipų, stilių ir funkcijų yra tikrai daug. Blizgus ar su tviskančia sagtimi diržas gali papuošti vienspalvį rūbą ir suteikti jam daugiau žavesio. Todėl nebijokite eksperimentuoti, derinkite spalvas, faktūras, linijas. Diržo pagalba beformiam rūbui suteikite elegancijos ir paryškinkite grakščias liemens linijas.

Stilingas liemens diržas

Stilingas liemens diržas

 

Dabar diržai vėl madingi ir tampa išskirtiniu aprangos elementu. El. parduotuvėje laikomada.lt  rasite ne tik liemens, bet ir išskirtinių kūno diržų.

 

Jeigu sunku išsirinkti ar kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu nuo 9val. iki 17val. d.d. +37063 888 660 ar el.paštu info@laikomada.lt

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/