Panašios prekės

Blogas

Kokiomis progomis rinktis peteliškę, o kada kaklaraištį?

Kokiomis progomis rinktis peteliškę, o kada kaklaraištį?
24 Jul

Kokiomis progomis rinktis peteliškę, o kada kaklaraištį?

Tai iš tiesų dažną vyrą kamuojantis klausimas. Ir netikėkite mitu, jog vyrams visiškai nerūpi kaip jie atrodo, ir kad jie nėra mėgėjai puoštis. Taip, jiems skirtų aksesuarų kiekis nėra toks gausus, kaip moterų. Tiesa, kad prieš veidrodį vyrai nepraleidžia tiek daug laiko, kiek dailiosios lyties atstovės. Tačiau pasirinkę pagrindines stiliaus detales – kaklaraištį ar peteliškę (dar kitaip vadinamą varlyte) – vienareikšmiškai išsiskirs iš minios.

Tai kada ką rinktis?

  Stiliaus ekspertai sako, kad kiekvieno vyro spintoje turi būti tiek kaklaraištis, tiek peteliškė. O idealiausiu atveju - net daugiau nei vienas. Kaklaraištis neretai būtinas tiems, kurie dirba tam tikruose darbuose. Dažniausiai darbo metu matome kaklaraiščius ryšinčius verslininkus ir politikus.

 Skirtingai nei kaklaraištis, peteliškė pabrėžia žmogaus išskirtinumą. Todėl jomis dažnai puošiasi menininkai ir jaunesni vyrai. Varlyte galima puoštis ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien, derinant prie laisvalaikio aprangos.

 Vyrų aprangos etiketas teigia, ir kaklaraištis, ir peteliškė tinka tiek vestuvėms, tiek klubui, tiek neoficialiai vakarienei. Tokiems atvejams geriausia turėti daugiau nei vieną kaklaraištį bei peteliškę ir derinti pagal aprangą. Beje, atsižvelkite ir į tai, su kuo teks bendrauti susitikimo metu. Jei ruošiatės į oficialų susitikimą, nesirinkite itin spalvingos peteliškės ar juokingo kaklaraiščio. Tačiau šiais laikais neretai pasitaiko drąsių vyrų, kurie nepaiso nurodymų. Ir tame tikrai nėra nieko blogo.

 Yra ir tokių, kurie visiškai nemėgsta nei kaklaraiščių, nei peteliškių. Tokie dažniausiai renkasi tik marškinių ir švarko derinį. Jei vyras jaučia stilių ir moka originaliai rengtis, toks variantas taip pat labai geras - neatrodo taip oficialiai ir tinka bet kokiai progai.

 Tačiau pripažinkite nuoširdžiai, kaklaraištis ar peteliškė vyrui suteikia išskirtinumo. Ypač jei šie aksesuarai parenkami unikalios spalvos. Jei nedėvėsite kaklaraiščio arba varlytės, daug šansų  atrodyti identiškam kitiems vyrams, taip pat pasirinkusiems nepasipuošti jokiu aksesuaru.

Žaismingas kaklaraištis

 

Ar peteliškės ir kaklaraiščiai tik vyriški aksesuarai?

 

Tikrai ne! Skirtumas tik toks, kad moteriški kaklaraiščiai kur kas siauresni nei vyriški. Juose dominuoja gana ryškios spalvos, o jei norite kiek neutralesnio varianto, rinkitės juodą ar puoštą kiek įprastesniais, neutraliais raštais. Panašiai yra ir su moteriškomis peteliškėmis – renkantis taip pat verta įvertinti, kokiomis progomis jas segėsite. Tiek peteliškių, tiek kaklaraiščių spalvų pasirinkimas labai platus - nuo garantuojančių solidžią išvaizdą, iki spalvotų ar net leopardo rašto.

 Peteliškės ir fantazijos rinkinysPeteliškės ir fantazijos rinkinys 

Jeigu sunku išsirinkti ar kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu nuo 9val. iki 17val. d.d. +37063 888 660 ar el.paštu info@laikomada.lt

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/