Panašios prekės

Blogas

Madingos rankinės vyrams

Madingos rankinės vyrams
02 Aug

Madingos rankinės vyrams

Dažnai girdime posakį, kad moterys savo rankinėse nešiojasi praktiškai „pusę savo gyvenimo, o vyrams užtenka tik kišenių“. Tačiau tikrai ne visiems. Šiuolaikiniai vyrai labai dažnai daiktų nori pasiimti daugiau, nei telpa kišenėse. Na, o tam puikiai pasitarnaus stilinga ir patogi rankinė. Tačiau kokią pasirinkti, kad neatsilikti nuo mados, bet kartu ir būtų patogu bei praktiška?

Juk dažnam vyrui apsipirkimas kelia didžiausią kančią. Tad kaip nepaklysti vyriškų rankinių, kuprinių ir krepšių pasiūloje ir išsirinkti tą, kuri ne tik atrodys stilingai, tačiau ir padės kasdienėje ar darbinėje veikloje, keliaujant su kompiuteriu, dokumentais, sportine apranga ar kitais daiktais?

Vindeng Polo vyriška rankinė

Kai reikia ne tik mados, bet ir praktiškumo

 

Gana dažna vyriškų rankinių parduotuvė siūlo vos kelis modelius ir spalvas, iš kurių išsirinkti vieną, nėra sudėtinga. Bet ar jums tai tikrai tinka? Galbūt jūs norite tos išskirtinės ir tik jums tinkamos rankinės ir visai nenorite imti bet kokios? Ir tai visai natūralu. Juk esate šiuolaikinis vyras, o ne koks neseniai iš medžio išlipęs neandartalietis.

Jei jums tenka daug dirbti kompiuteriu ir visuomet jį turėti po ranka, kompiuteriui skirta kuprinė bus vienas geriausių jūsų pasirinkimų. Turinti daug vietos, tačiau tuo pačiu ir kompaktiška, ši kuprinė leis susidėti visus darbui reikalingus daiktus: į specialiai tam skirtą skyrių nešiojamą kompiuterį ir jo įkroviklį, telefoną bei dokumentus. Tilps net ir pietums skirtas sumuštinis.

 Jei ruošiatės įsigyti kompiuteriui skirtą kuprinę, prieš pirkdami nepamirškite patikrinti, ar į ją tilps jūsų nešiojamasis kompiuteris. Išsimatuokite jo ilgį bei plotį ir tik tuomet keliaukite ieškoti kuprinės.

Jei kompiuterio jums nešiotis nereikia, tačiau vis tiek visi reikalingi daiktai netelpa į kišenes, galite rinktis:

-          rankinę per petį;

-          kuprinę,

-          ant juosmens tvirtinamą rankinę.

Vyriška ir patogu, nes rankos lieka laisvos.

Solidesniam įvaizdžiui vyrai renkasi:

-          portfelius;

-          vyriškas rankines pinigines;

-          ir net vyriškas delnines.

Vyriška rankinėRankinė per liemenį

Kaip matote, vyriškų rankinių mados tikrai nėra tik trys kelių spalvų modeliai. Tad, mieli vyrai, drąsiai galite rinktis ne tik patogumą, bet ir stilių.

 

Jeigu sunku išsirinkti ar kyla papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti telefonu nuo 9val. iki 17val. d.d. +37063 888 660 ar el.paštu info@laikomada.lt

Daugiau aksesuarų rasite čia: https://laikomada.lt/lt/