Kategorijos

Panašios prekės

Populiariausios prekės

Fitbit Alta išmanioji apyrankė

Išmanioji fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė

Smulkiau

  • S
  • L

121,99 €

140,00 €

Sutaupote: 18,01 €

Pridėti prie pageidavimų

Fitbit Alta fizinio aktyvumo apyrankė, kuri stebi jūsų fizinį aktyvumą per dieną, miego kokybę naktį, pažadina ryte, padeda nepraleisti svarbiausių pranešimu ir skambučių telefone ir tarnauja kaip įprastas stilingas laikrodis. Apyrankė jums primins pajudėti jei per ilgai užfiksuos ramybę. Fitbit Alta baterijos tarnavimo laikas iki 5 dienų.

Ši apyrankė gali būti juodos, mėlynos, violetinės arba žalios spalvos. Taip pat galima papildomai įsigyti keičiamų apyrankių, kurias galėsite priderinti prie savo aprangos. Papildomai galima įsigyti metalinę ar odinę apyrankę.

Bendras dienos fizinis aktyvumas

Fitbit Alta fiksuoja jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueiti žingsniai, įveiktas atstumas, sudegintos kalorijos ir aktyvios minutės.

Pranešimai

Ši funkcija praneš jums apie skambučius ir pranešimus į mobilųjį telefoną. Ypač naudingą susitikimo metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių skambučių ar einant mieste, kai gatvės triukšmas užgožia telefono signalą.

Miego stebėjimas ir žadintuvas

Fitbit Alta automatiškai įjungs miego rėžimą, kai užmigsite ir stebės Jūsų miego kokybę, ir miego kokybės informaciją pateiks asmeninėje paskyroje. Taip pat apyrankė turi „tylųjį“ žadintuvą, kurio dėka jus pažadins nustatytu laiku švelniai vibruodamas ir nežadindamas, pavyzdžiui, šalia miegančio partnerio.

Automatinis bevielis sinchronizavimas

Tam, kad visą jūsų sukauptą informaciją perduotų į asmeninę paskyrą nereikia jokių laidų, tai įvyks automatiškai bevieliu būdų per Jūsų kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Programėlę gali parsisiųsti Androis, iOS ir Windows telefonų vartotojai.

Fitbit bendruomenė

Kviečiame prisijungti:

Prie „Fitbit Lietuva“ Facebook profilio, kurioje skelbiame aktualias naujienas, patarimus, apžvalgas.

Prie „Lyderių“ grupės, kurioje galėsite stebėti kaip jums sekasi lyginant su kitais Fitbit vartotojais Lietuvoje ir diskutuoti aktualiais klausimais.

Garantiniai įsipareigojimai

Visiems sportiniams laikrodžiams suteikiame 2 metų garantiją. Jei laikrodžio veikimas sutriktų, mes jums pasiūlysime pakaitinį, kol jūsų bus sutvarkytas, todėl naudojimasis sportiniu laikrodžiu nenutrūks

Komplektacija

  • Fitbit Alta apyrankė S arba L dydžio (S – 14 – 17 cm; L – 17 – 20,6 cm)
  • Akumuliatoriaus krovimo laidas
  • Wi-Fi USB raktas duomenų perdavimui

Spalva Violetinė
Širdies ritmo duomenys Nėra
Keičiamos apyrankės Yra
Liečiamas ekranas Yra
Bluetooth Yra
Bevielis sinchronizavimas Yra

Parašyti atsiliepimą

Path: > Fitbit Alta išmanioji apyrankė

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: